Priėmimą atlieka patyręs mamologas

Krūtų onkochirurgas (mamologas) – tai gydytojas, kurio specializacija yra krūtų ligų ankstyva diagnostika ir šiuolaikinis gydymas. Klinikoje konsultuoja įžymus aukštos kvalifikacijos gydytojas krūtų onkochirurgas ( mamologas) gyd. Pranas Šniuolis. Gydytojas stažavosi JAV, Izraelyje, Italijoje, Vokietijoje, Anglijoje, bei turi 30 metų darbo stažą Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje.

Mamologo pagalba

Mamologo pagalba yra labai svarbi krūties sveikatos priežiūroje ir gali padėti anksti nustatyti ir valdyti bet kokias problemas, tokių kaip mastitas, fibroadenoma, įvairių gerybinių ir piktybinių krūties ligų, ištyrimo ir gydymo. Štai keletas sričių, kuriose mamologas gali padėti: atlikti išsamų paciento tyrimą, įskaitant ultragarsinį, kurie yra naudojami krūties audinių patologijų diagnozei, įskaitant vėžį, cistas ir kt. Jei yra įtarimas dėl vėžio arba kitos rimtos būklės, krūtų onkochirurgasgali atlikti biopsiją, kad gautų audinių mėginį iš abejotinos sritys.

Mamologas gali nustatyti ir valdyti gydymo planą, jei diagnozuojama krūties liga, įskaitant vėžį, cistą, mastopatiją ir kitas būkles. Tai gali apimti vaistų vartojimą, chirurginę intervenciją ar kitus gydymo būdus. Pacientams, kuriems gresia didelė krūties vėžio rizika arba kurie jau yra praeityje turėję krūties vėžį, mamologas gali teikti reguliarius stebėjimo ir patarimų paslaugas.

Kada reikėtų kreiptis į gydytoją?

  • Jei vargina skausmas ir diskomfortas pieno liaukose, jei skausmas sustiprėja palietus ar atliekant tam tikrus judesius.
  • Jeigu apžiūros metu pati apčiuopiate patinimą ar sukietėjimą.
  • Jei yra krūties formos ar dydžio pakitimų.
  • Jei iš spenelio atsiranda kruvinų išskyrų.
  • Jei krūties odoje yra pakitimų: ji parausta, kaista, pakinta tekstūra (pvz. atsiranda įtrūkimų ar raukšlių).
  • Jei nustatomas spenelių formos pasikeitimas, toks kaip atsitraukimas ar sukietėjimas.
  • Menstruacijų ciklo sutrikimai.
  • Pasireiškė ir bendri simptomai, tokie kaip nuovargis, svorio kritimas, padidėjusi kūno temperatūra ir kt.

Mūsų klinikoje patyręs gydytojas išklausys Jūsų nusiskundimus, surinks informaciją apie Jūsų simptomus, gyvenimo būdą, genetinius ir kitus veiksnius, kurie gali būti svarbūs diagnozuojant ir gydant. Gydytojas apžiūrės jūsų krūtis ir aplinkinius audinius, kad nustatytų galimus pokyčius, pvz.,atsiradusį paraudimą, skausmą ar odos pakitimus. Jeigu apžiūros (palpacijos) metu gydytojas aptiks ką nors įtartino, tuomet Jums bus pasiūlyta atlikti pieno liaukų echoskopinį tyrimą. Šis metodas yra saugus ir neinvazinis. Juo dažnai nustatomi įvairūs pakitimai, tokie kaip cistos, augliai ar kiti dariniai pieno liaukose. Šiuolaikinės echoskopijos metodas leidžia išsamiau ištirti aplinkinių audinių struktūrą ir limfmazgių būklę.

Atsižvelgiant į gautus rezultatus, gali būti paskirti papildomi tyrimai, tokie kaip magnetinio rezonanso tomografija (MRT), mamografija arba kaulų densitometrija.

Prireikus gydytojas gali atlikti biopsiją kabinete ir nusiųsti į laboratoriją tyrimams.

Paslaugų kaina

Išsamią informaciją apie kainas rasite puslapyje Kainos

Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio.
Stengiamės laikytis visų išvardytų kainų ir paslaugų.
Tačiau, medicinos centras pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti kai kurių paslaugų bei paslaugų kainas.

Krūtų onkochirurgas:

Pranas Šniuolis

Chirurgas. Krūtų onkochirurgas (mamologas). Koloproktologas.

[booknetic-booking-button]

Svarbu atminti,

kad norint nustatyti ankstyvas ligų ir krūties vėžio stadijas, rekomenduojama reguliariai tikrintis pas mamologą. Reguliarūs tyrimai padeda pagerinti gydymo prognozę ir padidinti visiško pasveikimo tikimybę.

Išsamesnė informacija ir registracija

Jeigu turite papildomų klausimų arba norite užsiregistruoti pas gydytoją, maloniai prašome kreiptis: