Estetinis plombavimas

Sveika ir graži šypsena – kiekvieno siekiamybė. Deja, tikrai ne kiekvienas galime pasigirti iš tėvų paveldėta gražia dantų forma, jų lygumu ar labai balta spalva. Galbūt Jūs vienas iš tų žmonių, kuris bijo šypsotis aplinkiniams, o to priežastis – ėduonis, pageltę, nuskilę ir formą pakeitę dantys?

Profesionalus estetinis dantų plombavimas – tai puiki proga per trumpą laiką grąžinti gražią šypseną, išsaugoti sveikus dantis ir gerą nuotaiką daugelį metų.

Klausimai apie estetinį plombavimą

Nors dauguma estetinį plombavimą supranta tik kaip priekinių dantų plombavimą, tačiau šis gydymas taikomas ir galiniams dantims.
Esant palankioms sąlygoms, vieno vizito metu galima atkurti visus 4-6 priekinius dantis, todėl pacientas jau tą pačią dieną išeina su nauja šypsena.
Procedūra tikrai nesukelia skausmo, nes ji atliekama naudojant vietinę nejautrą. Visas nesmagumas yra vaistų suleidimas, tačiau prieš leidžiant vaistus, naudoju aplikacinę nejautrą, kurios metu dantenos patepamos medžiaga, turinčia nuskausminantį poveikį, tad vaistų leidimo diskomfortas yra maksimaliai sumažinamas.
Po estetinio plombavimo procedūros patariama laikytis įprastų burnos higienos taisyklių, stengtis nenaudoti labai kietų dantų šepetėlių ar dantų pastų, turinčių abrazyvinių dalelių. Priešingu atveju valantis dantis galima panaikinti estetiškai plombuotų dantų blizgesį. Jeigu kas pusmetį apsilankysite pas burnos higienistą, dailia šypsena galėsite džiaugtis ilgą laiką.