UAB VNT Medicinos centras – privati medicinos įstaiga, pradėjusi savo veiklą 2012 metais.

Vidaus medicininis auditas už 2020m.

Darnaus įvairių specialybių medikų komandos darbo dėka mūsų klinika vos per keletą metų tapo populiariu medicinos centru, kuriame sveikatą pasitikrino ir sustiprino daugelis mūsų miesto pacientų bei svečių iš Baltijos šalių, Europos Sąjungos ir kitų šalių.

Mūsų klinikos sėkmės receptas – nuoširdus dėmesys ir pagarba pacientui, aukštos kokybės medicinos paslaugos, darni kvalifikuotų specialistų komanda, maloni aplinka. Dirbame, laikydamiesi aukštų profilaktikos, diagnostikos ir susirgimų gydymo standartų, individualiai sprendžiame kiekvieno paciento sveikatos problemas.

Pacientui garantuojame visišką konfidencialumą.


Paciento sveikata – svarbiausias mūsų klinikos tikslas!


Mūsų patyrusių medikų komanda dirba, kad Jūs galėtumėt džiaugtis puikia sveikata!
video-imgabout-img-600-new01

MŪSŲ MISIJA

Kasdieniniame darbe mums labai svarbus Gydytojo ir Paciento tarpusavio supratimas ir pasitikėjimas, mes laikomės aukštų profesionalumo ir kvalifikacijos standartų ir nuolat domimės naujausiomis mokslo ir medicinos technologijomis bei metodikomis. Mes nuoširdžiai dirbame dėl Jūsų ir mūsų miesto bendruomenės, bei jos sveikatos!

Mūsų pacientai mumis pasitiki.Klinikoje Jūsų laukia dėmesingas personalas, palaikoma ideali švara. Erdvus laukiamasis, patogiai išdėstyti atskiri kabinetai – mūsų klinikoje sukurta jauki ir saugi aplinka ir pacientams, ir juos lydintiems asmenims. Gydytojų ir laboratorijos darbo grafikas sudarytas taip, kad Jums būtų paprasta ir patogu čia lankytis.
Teikiame plataus profilio diagnostikos ir gydymo paslaugas. Klinikoje dirba įvairių medicinos sričių gydytojai specialistai. Pagrindiniai mūsų darbo principai: profesionalumas, komandinis darbas, sąžiningumas ir etika, individualus požiūris į pacientą. Gydytojų kabinetai yra antrajame klinikos aukšte. Jei būtina pasinaudoti liftu, paskambinkite į registratūrą.
Atvykę į mūsų medicinos centrą automobiliu, visada rasite jam vietos erdvioje nemokamoje stovėjimo aikštelėje prie įėjimo į mūsų kliniką.