farmacijos bendrovė Allergan

Farmacijos bendrovė Allergan – pirmaujanti novatoriškų estetinės medicinos preparatų kūrėja ir gamintoja, dirbanti virš 100 šalių rinkose visame pasaulyje.

Taikydama naujausias stabilizuotos hialurono rūgšties gamybos VYCROSS™ techonologijas, bendrovė sukūrė novatorišką mažos molekulinės masės produktą su stabiliomis kryžminėmis jungtimis, taip žymiai sustiprindama gydomąsias preparatų savybes ir prailgindama jų poveikio trukmę.
90% pagal šią technologiją pagamintos hialurono rūgšties sudaro mažos masės molekulės, todėl preparatas lengviau ir giliau prasiskverbia į audinius ir juos atstato iš vidaus, lengvai ir tolygiai pasiskirsto odoje ir poodiniame sluoksnyje. Odos užpildų sudėtyje esantis lidokainas turi nuskausminamąjį poveikį, todėl pacientas patogiai jaučiasi procedūros metu.

Nepriklausomų tyrimų duomenys rodo,

kad įvedus pagal VYCROSS™ technologiją pagamintus odos užpildus:

Pagerėja audinių mikrocirkuliacija;

Padidėja fibroblastų sintezė (ląstelių, dalyvaujančių kolageno ir elastino gamyboje);

Padidėja endogeninės hialurono rūgšties sintezė;

Pagerėja angiogenezė.

VYCROSS™ LINIJOS UŽPILDŲ POVEIKIS:
AKIVAIZDŽIAI ATJAUNĖJUSI ODA, PAGERĖJUSI ODOS SPALVA, TAMPRUMAS IR HIDRATACIJA, IŠLYGINTOS RAUKŠLĖS.

Džiaugiamės, galėdami pristatyti naujausius mažos molekulinės masės hialurono rūgšties preparatus. Plačią, pagal patentuotą bendrovės technologiją VYCROSS™ sukurtą naująją populiarių ir kokybiškų preparatų liniją: Juvederm Voluma, Juvederm Volbella, Juvederm Volift sėkmingai papildė dar vienas naujas preparatas Juvederm Volite.


ESTETINĖS MEDICINOS KABINETE ATLIEKAMA:


Veido korekcija dėl amžiaus sukeliamų (gravitacijos) pakitimų

Nosies-lūpų raukšlių lyginimas

Efektyvus veido liftingas. Armavimas

Paakių zonos raukšlių korekcija

Veido ir dekolte zonos odos biorevitalizacija

Nusvirusių lūpų kampučių pakėlimas

Lūpų apimties didinimas ir kontūro korekcija

Akių kampučių mimikos raukšlių („žąsies kojelių“) korekcija ir šalinimas

Kaktos raukšlių korekcija ir šalinimas

Veido ovalo formavimas


Procedūra trunka nuo 20 iki 40 minučių. Preparatai įvedami į giliuosius ir vidurinius odos sluoksnius plonomis adatomis, taip sumažinant hematomų ir pabrinkimų susidarymo riziką. Keletą valandų po procedūros nepageidautina liesti veidą injekcijų vietose; be to, reikia apriboti ultravioletinių spindulių poveikį ir 2 savaites nesilankyti soliariume, saunoje, baseine. Kartais pirmosiomis dienomis po injekcijos, jos vieta gali parausti ir niežėti; tai greitai praeina be jokio medikamentinio gydymo.

VEIDO ATJAUNĖJIMAS PASTEBIMAS IŠKART PO VYCROSS™ LINIJOS UŽPILDŲ PROCEDŪROS, TAČIAU RYŠKESNIS POVEIKIS PASIREIŠKIA PO VIENOS-DVIEJŲ SAVAIČIŲ PO INJEKCIJOS.