Regos korekcija lazeriu atliekama adresu:

V. Grybo g. 32A, Vilnius, Medicinos diagnostikos ir gydymo centras.

Pirminė konsultacija, pacientų paruošimas ir pooperacinė priežiūra atliekama adresu:

Taikos pr.141A , Klaipėda, VNT Medicinos centras.

Regos korekcija lazeriu

Regos korekcija lazeriu – tai saugi, tiksli, neskausminga, greita refrakcijos ydų (trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo) korekcija lazeriu. Po daugelio refrakcinių ydų korekcijos operacijų pacientas jau trečią dieną po operacijos gali saugiai vairuoti automobilį ir dirbti kompiuteriu.

Operacijos sėkmę užtikrina tikslus akies ištyrimas prieš operaciją, chirurgo profesionalumas ir patirtis bei naudojamos įrangos tikslumas, patikimumas. Centre naudojama naujausia diagnostikos įranga ir naujausios kartos lazeris: SCHWIND AMARIS (lot. „amaris“ – jūs esate mylimas). Šiuo metu tai pažangiausias lazeris Baltijos šalyse. Tokią įrangą sėkmingai naudoja JAV, Šveicarijos, Vokietijos akių ligų klinikos.

Koreguojant akis lazeriu, pakeičiamas akies ragenos gaubtumas ir laužiamoji galia, dėl ko šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda fokusuotis tinklainėje taip, kaip turėtų, ir regėjimas pagerėja.

Esame vienintelė įstaiga Lietuvoje, kurioje regos korekcija lazeriu atliekama ne tik populiariais LASIK, LASEK, FRK metodais, bet ir naujausiu SmartSurf metodu prie kurio pereina ir moderniausios Vokietijos, Šveicarijos ir kitos Europos klinikos. SmartSurf metodaas yra labiau tausojantis ir leidžia operuoti pacientus net su plona ragena. Visi šie metodai Centre atliekami pritaikant SmartPulse technologiją, kuri turi švelnų ir tausojantį poveikį ragenai. Dėl šios technologijos optimalus regėjimas po operacijos atsistato greičiau.

Daugiau