Profesionalus estetinis dantų plombavimas

Tai puiki proga per trumpą laiką grąžinti gražią šypseną, išsaugoti sveikus dantis ir gerą nuotaiką daugelį metų.

Mūsų klinikoje dirba labai profesionali, patyrusi gyd. odontologė Svetlana Brodskienė, kuri specializavosi geriausiose Vokietijos ir Europos klinikose. Šiuolaikinių technologijų prieinamumas ir geriausių Japonijos, JAV, Vokietijos gamintojų medžiagų naudojimas leidžia švelniai paveikti danties struktūrą, atkurti jų paviršių, formą, spalvą ir blizgesį. Atliekant estetinį plombavimą, atliekamas tikslus juvelyrinis darbas, kurio metu sluoksnis po sluoksnio atkuriami pažeisti, su skaldytais fragmentais, ėduonies paveikti dantys. Jei reikia, galima sumažinti tarpdančius, pakeisti senas plombas, suvienodinti dantų spalvą, atkurti natūralų skaidrumą ir išgauti norimą atspalvį, kurio reikia pacientui. Darbo metu ypatingas dėmesys skiriamas kramtomosios funkcijos išsaugojimui, kad pacientas jaustųsi komfortiškai ateityje.

↓ Prieš ir Po

↓ Prieš ir Po


Tik konsultacijos metu mūsų specialistas gali nustatyti, koks gydymas yra tinkamas kiekvienu konkrečiu atveju.

Svarbu suprasti, kad pažeisti ir negydomi dantys palaipsniui genda, didėja dantų netekimo rizika, todėl reikia reguliariai atlikti profilaktinį dantų būklės patikrą ir laiku pradėti gydymą. Po restauracijos plombuoti dantys nesiskiria nuo sveikų ir atrodo estetiškai.

 

Kviečiame į konsultacijas ir dantų gydymą mūsų klinikoje

Mūsų klinikoje profesionali gyd. odontologų komanda greitai ir efektyviai atlieka išsamų tyrimą, gydymą ir dantų protezavimą.
Nusiųskite tai draugui
Sveiki! Jums tai gali būti įdomu: