Sveika ir graži šypsena – kiekvieno siekiamybė. Deja, tikrai ne kiekvienas galime pasigirti iš tėvų paveldėta gražia dantų forma, jų lygumu ar labai balta spalva. Galbūt Jūs vienas iš tų žmonių, kuris bijo šypsotis aplinkiniams, o to priežastis – ėduonis, pageltę, nuskilę ir formą pakeitę dantys?


Ką gali estetinio plombavimo specialistas, ko negali kitos srities odontologas?

Šios srities privalumas tas, jog sąlyginai už mažą kainą, galima pasiekti puikų rezultatą. Estetinio plombavimo specialistas gali padėti, kai dantys yra stipriai pažeisti ėduonies, nuskilę, iš prigimties nedžiugina savo forma ar ilgainiui ta forma yra pasikeitusi dėl neigiamų veiksnių, kas sukelia kompleksą šypsantis. Procedūra turėtų būti aktuali tiems, kurie nori išsaugoti kuo daugiau danties audinių, nes atliekant estetinį plombavimą, pašalinami tik seni užpildai ar ėduonies pažeisti paviršiai, neliečiant sveikų danties audinių.


Ar estetinis plombavimas atliekamas tik priekiniams dantims?

Nors dauguma estetinį plombavimą supranta tik kaip priekinių dantų plombavimą, tačiau šis gydymas taikomas ir galiniams dantims.


Per kiek lako galima turėti gražią šypseną?

Esant palankioms sąlygoms, vieno vizito metu galima atkurti visus 4-6 priekinius dantis, todėl pacientas jau tą pačią dieną išeina su nauja šypsena.


Ar skausmingos Jūsų procedūros?

Procedūra tikrai nesukelia skausmo, nes ji atliekama naudojant vietinę nejautrą. Visas nesmagumas yra vaistų suleidimas, tačiau prieš leidžiant vaistus, naudoju aplikacinę nejautrą, kurios metu dantenos patepamos medžiaga, turinčia nuskausminantį poveikį, tad vaistų leidimo diskomfortas yra maksimaliai sumažinamas.


Kuo ypatinga estetiškai restauruotų dantų priežiūra?

Po estetinio plombavimo procedūros patariama laikytis įprastų burnos higienos taisyklių, stengtis nenaudoti labai kietų dantų šepetėlių ar dantų pastų, turinčių abrazyvinių dalelių. Priešingu atveju valantis dantis galima panaikinti estetiškai plombuotų dantų blizgesį. Jeigu kas pusmetį apsilankysite pas burnos higienistą, dailia šypsena galėsite džiaugtis ilgą laiką.

GYDYTOJAI

SVETLANA BRODSKIENĖ

Odontologė


DMITRIJ BATIUTOV

Odontologas


JOLANTA POŠKIENĖ

Odontologė


KAS DABAR DIRBA?

Šiandien: Antradienis,00:52, gruodžio 05 d., 2023 m.
Odontologija: dabar dirba

Šiandien yra poilsio diena arba jau ne darbo valandos: priėmimo nėra.