Koloproktologas Klaipėdoje: šiuolaikiškas delikačios problemos sprendimas

Šiandien pasaulyje storojo žarnyno ligos yra gana aktuali problema. Dažnas stresas, nejudrus gyvenimo būdas, profesijos pobūdis, neteisinga mityba, kurioje gausu angliavandenių ir riebalų, perteklinis alkoholio vartojimas – dėl šių priežasčių žarnyne vyksta pokyčiai, nuo nekenksmingo gerybinio polipo iki rimto onkologinio pažeidimo. Šiandien tikrai žinoma, kad ankstyvosiose stadijose net piktybiniai augliai tiesiojoje žarnoje ir storajame žarnyne yra visiškai išgydomi. Tačiau problemų sprendimą šioje srityje apsunkina tai, kad žmogus vengia lankytis pas gydytoją koloproktologą. Svarbu suprasti: medicininės kontrolės stoka, savigyda, nerūpestingas požiūris į nemalonius ir skausmingus simptomus – bet kuris iš šių veiksnių gali tapti sunkių pasekmių priežastimi.

Šiuolaikiškas delikačios problemos sprendimas

Proktologija yra gana delikati medicinos sritis, kurios tikslas – žarnyno patologijos tyrimas ir diagnostika. Tai – tiesiosiosios žarnos ir išangės, storojo žarnyno ir epitelinio kokcigelinio praėjimo sritys. Tačiau paprastai proktologijos sfera apima išangės įtrūkimų, hemorojaus gydymą, taip pat kitų išangės ligų gydymą. Procesai, kurie reikalauja ypatingo dėmesio bei specialisto konsultacijos:

  • diskomfortas analinės angos srityje (pavyzdžiui, niežėjimas arba deginimo pojūtis);
  • skausmai žarnyne;
  • sutrikęs tuštinimasis (vidurių užkietėjimas, viduriavimas);
  • gleivėtos arba kraujingos išskyros;
  • navikai „mazgelių“ arba „gumbelių“ pavidalu.

Jeigu pastebimi išvardinti simptomai, reikia pagalvoti apie vizitą į medicinos įstaigą. Juolab kad priėmimas pas gydytoją koloproktologą Klaipėdoje prieinamas kiekvienam pacientui. Ankstyvojoje stadijoje nustatytą ligą išgydyti daug lengviau, negu jos užleistą formą, kuri gali pareikalauti chirurginės operacijos ir ilgo gydymo stacionare.

Koloproktologas Klaipėdoje: kaip vyksta priėmimas

Jeigu gydytojas yra aukščiausio lygio profesionalas, o pacientas nusiteikęs rimtai, gydymo rezultatas būtinai bus teigiamas. Pirminio priėmimo metu specialistas išsiaiškina kreipimosi į kliniką priežastį ir užduoda patikslinančius klausimus; po to atlieka bendrą vizualią apžiūrą ir tiesiosios žarnos tyrimą pirštu. Gilesni apžiūros metodai – anoskopija ir rektoskopija.

Anoskopija.

Atliekama medicininiu prietaisu, kuris įvedamas į analinį kanalą ne giliau kaip 12 cm. Pasiruošimą šiai procedūrai pacientas turi pradėti prieš keturias valandas iki jos atlikimo. Galima naudoti vidurius laisvinančius preparatus, kad tiesiosios žarnos liumenas būtų laisvas ir prieinamas tyrimui.


Rektoskopija.

Reiškia gilesnį medicinos prietaiso įvedimą (iki 20 cm). Dėl zonde esančio manipuliatoriaus rektoskopija leidžia ne tik diagnozuoti problemas, bet kai kurias jų iš karto spręsti (pavyzdžiui, pašalinti polipus).


Diagnozės patikslinimui gydytojas gali skirti biopsiją, tepinėlių ėmimą, kraujo, šlapimo ir išmatų tyrimą. Į tyrimų sąrašą dažnai patenka ultragarsinis tyrimas ir susijusių medicinos sričių specialistų konsultacijos. Pagal gautus duomenis gydytojas-proktologas parenka gydymo metodiką, optimalią konkrečiam pacientui – medikamentinę arba fizioterapinę. Jeigu liga užleista, koloproktologija, kaip ir chirurgija, yra vienintelis problemos sprendimo variantas.

Po medikamentinio kurso, fizioterapinių procedūrų arba operacinio gydymo mūsų klinikos gydytojai būtinai teikia pacientui sveikos gyvensenos rekomendacijas. Tarp tokių rekomendacijų – reguliari fizinė apkrova bei subalansuota dietinė mityba.

Dažniausios ligos

Savo sveikatos stebėsena – svarbus šiuolaikinio žmogaus gyvenimo elementas. Kad laiku aptikti problemą ir efektyviai ją išspręsti, reikia reguliariai tikrintis pas gydytojus-proktologus. Išvardinsime dažniausiai pasitaikančias ligas, kuriomis užsiima proktologija:

išangės įtrūkimai;

divertikulitas ir proktitas;

hemorojus;

analiniai polipai;

kondiliomos;

virusinės infekcijos ir uždegiminiai reiškiniai storajame žarnyne;

kolitai ir proktitai;

išangės traumos ir fistulės;

navikai storajame žarnyne.

Medicinoje taip pat žinomos ir kitos patologijos ir jos visos sėkmingai gydomos mūsų klinikoje.

Praktikuojantis koloproktologas gydytojas Pranas Šniuolis

Savalaikė specialisto pagalba – sėkmingo gydymo garantas. Toks specialistas, priimantis pacientus dėl įvairių storojo žarnyno ligų, yra žinomas chirurgas gydytojas PRANAS ŠNIUOLIS. Jo pasiekimų sąraše – trisdešimt sėkmingų darbo metų Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, stažuotės Italijoje, Izraelyje, Vokietijoje, Anglijoje ir JAV. Turėdamas gilias profesines žinias, koloproktologas PRANAS ŠNIUOLIS konsultuoja ligonius chirurginiais klausimais, susijusiais su onkologija ir proktologija. Be to, gydytojas diagnozuoja specializuotas ligas ir atlieka įvairiausias medicinines procedūras, tarp jų:

rektoskopija

ehoskopija

regioninė anestezija

vietinio nuskausminimo procedūros

pooperacinių siūlų pašalinimas

sudėtingų abscesų atvėrimas

audinių ėminiai biopsijai

Koloproktologas atlieka pirminę apžiūrą, paskiria gydymą ir stebi ligonį iki jo visiško pasveikimo. Skaitant atsiliepimus apie proktologą PRANĄ ŠNIUOLĮ, nesunku pastebėti, kokią nuoširdžią priežiūrą gydytojas skiria ne tik savo pacientams, bet ir jų artimiesiems bei draugams.

VNT Medicinos centras

Ne paslaptis, kad užuot kreipęsi į gydytoją, kai kurie žmonės renkasi paskaityti apie proktologiją internete. Reikiamo profilio svetainę surasti galima, ten taip pat atsiras ir „naudingų“ patarimų – kaip greitai ir visiems laikams išgydyti hemorojų, kuri hemorojaus gydymo priemonė yra geresnė, kas yra kondiliomos, kaip gydyti išangės įtrūkimą. Tačiau informacijos gausa neturi tapti pagrindu savidiagnostikai ir vaistų pasiskyrimui. Tik turintis reikiamų žinių gydytojas profesionalas gali suteikti realią ir savalaikę pagalbą kenčiančiam pacientui.

VNT Medicinos centras – moderni gydymo įstaiga, aprūpinta reikalinga įranga. Čia naudojamos naujos technologijos, dirba kvalifikuoti gydytojai ir medicinos personalas, puikiai išmanantis savo darbą. Čia galima kreiptis dėl konsultacijos ir gydymo, kurio reikia šiuo metu.

Jus vargina žarnyno problemos? Reikalinga efektyvi pagalba ir ieškote patyrusio proktologo Klaipėdoje? VNT Medicinos centras padės Jums ir Jūsų artimiesiems įveikti šiuos iššūkius!

Nusiųskite tai draugui
Sveiki! Jums tai gali būti įdomu: