GROŽIO INJEKCIJOS

Šalia kitų metodų, botulotoksino injekcijos yra vienas iš veiksmingiausių ir greičiausių būdų pašalinti matomus senėjimo požymius. Pirmiausia, šis preparatas naudojamas pašalinti mimikos raukšles ir išlyginti odą.

Nedidelėmis botulotoksino dozėmis blokuojant nervinius impulsus reikiamoje zonoje, galima gana lengvai ir patikimai koreguoti pacientui susirūpinimą keliančias raukšles. Žinoma, blokavimo laipsnį būtina kontroliuoti, kad išvengtume „sustingusios kaukės“ efekto.

Kosmetologijos praktikoje preparatas pradėtas naudoti palyginti neseniai, įvedant nedideles dozes reikiamai raumenų grupei atpalaiduoti arba blokuoti jos darbą. Atsiliepimai apie estetinėje medicinoje naudojamus botulotoksino preparatus ir statistiniai duomenys rodo, kad šis preparatas yra viena iš pirmųjų procedūrų, nuo kurių pradedama naudotis atjauninimo injekcijomis.

Amerikiečių oftalmologas Alanas Skotas (Alan B.Scott) pirmasis panaudojo botulotoksiną gydymo praktikoje. 1970-1980-aisiais pastebėjus, kad botulotoksinas А gali blokuoti nervinio impulso perdavimą į neuroraumenines sinapses, preparatas buvo pradėtas naudoti, gydant tonuso padidėjimą sukeliančius susirgimus. Šiuo metu botulotoksino preparatai plačiai naudojami neurologijoje, oftalmologijoje, urologijoje ir kitose medicinos srityse.

Kas gali atlikti procedūrą?

Procedūrą turi teisę atlikti tik specialiai apmokytas gydytojas, kuris konsultacijos metu Jums patars, į kurią zoną ir kiek preparato reikia suleisti, norint pasiekti puikaus rezultato ir išvengti komplikacijų.

Pageidaujamas mimikos raumenų judrumo laipsnis iš anksto suderinamas su pacientu.

Botox (botulotoksino injekcijos) – dažniausiai naudojamos viršutinės veido dalies korekcijai; taip galima pašalinti raukšleles akių kampučiuose, kaktos raukšles, nosies nugarėlės raukšleles arba vertikalias raukšles tarp antakių. Mūsų pacientai kartais vadina šią procedūrą “stebuklu iš flakonėlio” – ji atliekama greitai ir, praktiškai, neskausmingai o puikus rezultatas pastebimas jau po 2 savaičių po procedūros.

Susilpnėjus botulotoksino A preparato poveikiui, procedūrą galima pakartoti, iš anksto užsiregistravus mūsų klinikoje.

Botulotoksino injekcijos yra vienas iš ryškiausių ir greičiausių būdų pašalinti matomus senėjimo požymius. Pirmiausia, šis preparatas naudojamas, šalinant mimikos raukšles ir išlyginant odą, kai siekiama akivaizdaus atjauninimo rezultato.