Ankstyva jautrios srities ligų diagnostika

Jeigu jus kankina skausmas, niežėjimas, kraujavimas ar diskomfortas analinėje srityje, rekomenduojama nedelsiant kreiptis į patyrusį gydytoją ir gauti profesionalią konsultaciją bei tinkamą gydymą. Pranas Šniuolis, žinomas aukštos kvalifikacijos chirurgas-onkologas, gydytojas proktologas teikia konsultacijas ir gydymą VNT Medicinos centre, adresu: Laukininkų 17, Klaipėda ir KUL.

Gydytojas stažavosi JAV, Izraelyje, Italijoje, Vokietijoje, Anglijoje ir turi 30 metų gydymo ir operacinės praktikos savo darbe klinikose ir privačiuose medicinos centruose.

Jis specializuojasi žarnyno, tiesiosios žarnos, analinės angos ir aplinkinių audinių susirgimų srityse, tokiose kaip hemorojus, skausmo ir vidurių užkietėjimo priežasčių išsiaiškinimas, analinių fistulių ir plyšių, tiesiosios žarnos ligų, tiesiosios ir storosios žarnos vėžio, polipų ir kitų žarnyno ligų diagnostikos ir gydymo srityse.

Gydytojas vienas iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo gydyti hemorojų, polipų plyšius, uždegimines ligas naudojant lazerį. Atlieka šiuolaikines laparoskopines operacijas žarnyne KUL. Apsilankius pas gydytoją, po skundų išsiaiškinimo, jums bus atlikta išorinė analinės srities apžiūra. Pagal poreikį gydytojas gali paskirti papildomus tyrimus, tokius kaip tiesiosios žarnos tyrimas naudojant specialų, vienkartinį, aukštos kokybės europinės medicinos prietaisą, ultragarso ir/arba laboratorinius tyrimus, gali būti atliktas diagnostinis biopsijos tyrimas. Naudodamasis naujausia medicinine įranga ir turėdamas aukštą kvalifikaciją, gydytojas gali tiksliai diagnozuoti ligas ankstyvose stadijose, nustatyti tinkamą gydymą ir kontroliuoti atliekamų procedūrų veiksmingumą.

Remiantis tyrimų rezultatais, gydytojas individualiai paskirs būtiną gydymą kuo greitesniam sveikimui ir stebės sveikimo procesą, taip pat suteiks rekomendacijas dėl dietos, praktines konsultacijas dėl gyvenimo būdo pokyčių. Jei reikia, bus paskirtos procedūros, tokios kaip skleroterapija, elastinė ligacija ir hemoroidų pašalinimas. Kai pacientas kreipiasi į gydytoją ligai pažengus, gali prireikti chirurginio ir/arba chemoterapinio gydymo.

VNT medicinos centras yra žinomas dėl aukštos kokybės medicinos paslaugų atlikimo ir individualaus požiūrio į kiekvieną pacientą. Mes laikomės Europos medicinos pramonės nustatytų kokybės standartų, kurie apima higienos, etikos ir pacientų saugos taisyklių laikymąsi. Šiuolaikiškas medicinos centras sukuria malonią atmosferą pacientams, skatinančią glaudesnį bendravimą su gydytojais ir personalu. Medicinos centre įrengtos erdvios laukimo zonos, vyrauja maloni aplinka. Tai padės sumažinti stresą ir sukurti palankias sąlygas pacientams. Mes turime kvalifikuotą profesionalią medikų komandą – gydytojus, slaugytojas ir administracinį personalą. Mūsų komanda yra draugiška, dėmesinga ir visada pasirengusi padėti.

Laiku kreipiantis į mūsų medicinos centrą galime padėti jums išvengti rimtų komplikacijų ir užtikrinti geriausią požiūrį į gydymą ir greitą sveikimą be darbingumo netekimo ir gyvenimo džiaugsmo praradimo.

 

Nusiųskite tai draugui
Sveiki! Jums tai gali būti įdomu: