Mūsų klinikoje dirba patyrusi gydytoja oftalmologė. Akių ligų kabinete yra visa reikalinga šiuolaikinė įranga, leidžianti profesionaliai ir greitai ištirti pacientą bei ankstyvojoje stadijoje nustatyti bet kokius regėjimo sutrikimus ir diagnozuoti pavojingas ligas.

Registruotis pas akių ligų gydytoją galite internetu per e-pacientas.lt

Oftalmologija

Akių ligų ir profilaktinės apžiūros kabinete lankosi daugelis mūsų miesto gyventojų ir svečių.

ANKSTYVOJI DIAGNOSTIKA IR GYDYMAS

glaukoma, katarakta, įvairios geltonosios dėmės patologijos (sausosios ir drėgnosios formos makulodistrofija), taip pat trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas. Tiriame tinklainės plyšimus, atsisluoksniavimą ir kt.


GYDOME ŪMIUS IR LĖTINIUS AKIŲ UŽDEGIMUS

virusinės, bakterinės, parazitinės etiologijos, taip pat infekcinės ir neinfekcinės kilmės akių ir vokų uždegimai (konjunktyvitas, blefaritas, iridociklitas, episkleritas, uveitas ir kt.).


IŠDUODAME SIUNTIMUS VISOMS OPERACIJOMS

Konsultojame dėl regėjimo lazerinės korekcijos – LAZIK, Femto-Lasik ir kt.


parallax background

Regos korekcija lazeriu

Regos korekcija lazeriu – tai saugi, tiksli, neskausminga, greita refrakcijos ydų (trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo) korekcija lazeriu. Po daugelio refrakcinių ydų korekcijos operacijų pacientas jau trečią dieną po operacijos gali saugiai vairuoti automobilį ir dirbti kompiuteriu.

Esame vienintelė įstaiga Lietuvoje, kurioje regos korekcija lazeriu atliekama ne tik populiariais LASIK, LASEK, FRK metodais, bet ir naujausiu SmartSurf metodu prie kurio pereina ir moderniausios Vokietijos, Šveicarijos ir kitos Europos klinikos. SmartSurf metodaas yra labiau tausojantis ir leidžia operuoti pacientus net su plona ragena.

Įprastai jau trečią dieną po operacijos galite saugiai vairuoti automobilį ir dirbti kompiuteriu.

Daugiau informacijos

ATLIEKAMOS PROCEDŪROS
  • Subkonjuktyvinės ir parabulbarinės injekcijos
  • Šaliname svetimkūnius iš ragenos ir konjunktyvos (jungiamosios plėvės)
  • Zonduojame ir praplauname ašarų latakus
  • Nustatome „sausų akių“ sindromą
  • Atliekame spalvų skyrimo testą
  • Atliekame tyrimus dėl Demodex erkutės ir kitas manipuliacijas
  • Iridodiagnostika
  • Parenkame ir gaminame įvairaus sudėtingumo lygio akinius
  • Tiriame mikrobiologinius pasėlius
Planuojama konsultacijos trukmė – 30 minučių:

Kas sudaro gydytojo oftalmologo konsultaciją?


Mūsų klinikos pacientus kompleksiškai tiriame ypatingai tikslia diagnostine aparatūra. Gydytojas atlieka privalomą kompleksinį tyrimą: apžiūri akis, įvertina regos aštrumą, pamatuoja akispūdį, specialiais lęšiais ištiria akių dugną ir t.t.

Jei būtina, paskiriami papildomi tyrimai, t.y: kompiuterinis akipločio tyrimas – jo metu nustatomi defektai, kurių pats pacientas gali ilgą laiką ir nepastebėti, arba OCT – optinė koherentinė akių tomografija, leidžianti aptikti ankstyvąsias rimtų susirgimų stadijas, įvertinti ligos progresavimo laipsnį ir gydymo efektyvumą.

Šis metodas taip pat labai veiksmingas, diagnozuojant senatvinę geltonosios dėmės distrofiją (makulodistrofiją); jai esant, pacientas mato prieš akis tamsią dėmę. OCT metodas padeda laiku nustatyti „drėgnąją“ ar „sausąją“ distrofijos fomą ir paskirti atitinkamą gydymą. Atlikus tyrimus ir nustačius diagnozę, paskiriamas gydymas. Jei būtina, paskiriamas pakartotinės apžiūros laikas, duodamos rekomendacijos, išrašomi ir pagaminami bet kurio sudėtingumo lygio akiniai.


Akinių parinkimas ir gamyba

Akinių parinkimas ir gamyba


Preciziškumo ir aukštos kokybės derinys optikoje !

Gaminame akinius su įvairių dangų, spalvos ir apsaugos lygio lęšiais. Naudojame pasaulyje pripažintų, pirmaujančių optikos gamintojų medžiagas, priklausomai nuo mūsų kliento pageidavimų.

Tinkamai parinkti ir pagaminti akiniai užtikrina mums gerą regėjimą ir apsaugo akis nuo kenksmingo ultravioletinių spindulių poveikio, ilgą laiką dirbant kompiuteriu, saugo nuo įvairių kenksmingų faktorių.

Šiuolaikiniame pasaulyje akiniai – tai ir mada, gera savijauta ir estetinis pasitenkinimas. Tai stilius, būsena, emocijos, saviraiškos būdas.

Techninė įranga

Naudojame


Siekdami profesionaliai ir greitai ištirti pacientus, taip pat pradinėje stadijoje nustatyti įvairius regėjimo sutrikimus bei diagnozuoti grėsmingas ligas, naudojame modernią žinomų gamintojų įrangą: Topcon, Canon, Zeiss, Oculus ir kt.
Jei būtina, aiškinantis ligos priežastį, skiriami papildomi tyrimai (kraujo tyrimai, atitinkamų specialistų konsultacijos ir kt.).

Informacija pacientui

SU KOKIAIS NUSISKUNDIMAIS DAŽNIAUSIAI KREIPIAMASI Į AKIŲ LIGŲ GYDYTOJĄ?
Dažnai į mus kreipiasi žmonės dėl staiga ar palaipsniui blogėjančio regėjimo, atsiradusių tamsių dėmių akyse, akių obuolių skausmų, akių paraudimo arba ašarojimo, nuovargio dirbant kompiuteriu, atsirandančių ryškių blyksnių akyse, iškreipto daiktų vaizdo, deginimo ir „smėlio“ pojūčio akyse ir kt. Tokius negalavimus gali sukelti ilgalaikis padidintas akispūdis, vidiniai akių uždegimai ir kraujosrūvos, tinklainės atsisluoksniavimas, regos nervo ligos, centrinė tinklainės distrofija (geltonosios dėmės susirgimas), tinklainės plyšimas ir atsisluoksniavimas, kraujagyslių spazmai regos nervo kelyje, neteisingai parinkti akiniai ir daugelis kitų priežasčių.
REGOS AŠTRUMO ĮVERTINIMAS
- jo metu nustatoma, kiek žmogus mato į tolį. Normalus regos aštrumas turi būti 1,0 kiekviena akimi be akinių ir kontaktinių linzių.
TONOMETRIJA
Greitas ir neskausmingas kompiuterinis akispūdžio matavimas
OFTALMOSKOPIJA
Akies vidinių struktūrų ir optinių terpių tyrimas, leidžiantis visapusiškai ištirti stiklakūnio, akies tinklainės, regos nervo disko, makulos (geltonosios dėmės) ir kraujagyslių būklę.
PACHIMETRIJA
Akies ragenos storio matavimas, padedantis koreguoti akispūdžio matavimo rezultatus, atsižvelgiant į gautąjį ragenos storį, bei įvertinti regos korekcijos lazeriu galimybę.
OPTINĖ KOHERENTINĖ TOMOGRAFIJA (ОСТ)
Kompiuterinis regos nervo ir akies tinklainės apvalkalo būklės ištyrimas, siekiant ištirti ir įvertinti struktūrinius tinklainės nervinių skaidulų sluoksnio ir regos nervo pakitimus; tyrimas naudojamas, diagnozuojant ankstyvąją glaukomą, esant regos nervo susirgimams, ankstyvojoje stadijoje nustatant geltonosios dėmės distrofinius pakitimus (taip pat įvertinant, yra ar nėra patinimo) bei epiretinalines membranas ir besiformuojančius makulos plyšimus, esant diabetinei retinopatijai, tinklainės kraujagyslių potrombozinėms ir cistų sukeltoms būklėms ir kt. Šio metodo dėka galima laiku diagnozuoti ligą, įvertinti terapinį poveikį, taip pat nuolat stebėti pacientus, sergančius sunkiomis, keliančiomis pavojų regėjimui ligomis.
KOMPIUTERINĖ PERIMETRIJA
Akipločio defektų nustatymas. Šis tyrimas labai svarbus, ankstyvosiose stadijose diagnozuojant daugelį susirgimų, tokių kaip glaukoma, regos nervo patologija, tinklainės periferinės ir centrinės dalies ligos ( pvz.: geltonosios dėmės degeneracija arba regos nervo atrofija ir kt.); jis taip pat gali padėti diagnozuoti įvairias neurologines būkles (pvz.: išsėtinę sklerozę, esant įtarimų dėl galvos smegenų auglių) ir kt. Kompiuterinė perimetrija gali padėti nustatyti gana ankstyvus jautrumo slenksčio pokyčius.